Directeur
Nathalie De Neve
09 265 88 30
nathalie@minard.be

Technisch coördinator
Michael Knapen
09 265 88 34
michael@minard.be

Technici
Lennert Dierick
lennert@minard.be
Jan De Vrieze
jan@minard.be

Coördinator Onthaal, Ticketing en Horeca
Johan Dutoit
johan@minard.be
09 265 88 30

Administratie en productie
Katrien Coupez
katrien@minard.be
09 265 88 30
Kitty Van Cleef
kitty@minard.be

Schoonmaak
Griselda Hoxhaj
Marina De Paepe

Andere medewerkers

Voor de realisatie van de talrijke Minard-voorstellingen kunnen we beroep doen op een uitmuntende ploeg medewerkers, die occasioneel onze vaste equipe komt versterken, en die het de toeschouwers, artiesten en technische crews zo comfortabel mogelijk tracht te maken. Met veel dank aan:

Hannah Van Hoecke, Kahil Janssens, Stefanie Dobbelaere, Ine Desmet, Princes Amy Lirio Siman, Pauline De Langhe, Elisa De Block, Tika Stuyvaert, Cleïs Cogen, Maja Sevenant, Ruth Keygnaert, Astrid Stevens, Thibault Gossuin, Huixia Zhong, Fara Wauters, Valentine Greven, Denis Claeys, Marius Bracke en Louise Young