‘JAJA’ is de nieuwste voorstelling van het flamboyante Gentse vrouwenkoor de Valse Teefjes. Kom samen met hen lachen om de zottigheid van het bestaan, stilstaan bij al het moois dat het leven te bieden heeft en verontwaardigd zijn over wat er in de wereld gebeurt.
Drie jaar na corona en de voorstelling ‘En Avant’ leven we in een andere wereld: de impact van AI op informatie, oorlogen en andere conflicten, al lang niet meer te ontkennen klimaatwijzigingen.
‘JAJA’ is wat zij, de Valse Teefjes, als groep ‘gezegd’ willen hebben. Vrouwen met al wat levensjaren op de teller, van wie de voetsporen aan het verdwijnen zijn (while we speak). Vertellen hoe ze proberen te leven, wat ze hun kinderen wilden aanleren, wat ze vriendinnen en partners hebben willen zeggen, … . Hoe klein ook, in het licht van de wereld: it matters. Hun perspectief, hun stem, is belangrijk. Net als die van jou.
Zingend over grote en kleine dingen zeggen de Valse Teefjes met hun nieuwe voorstelling vol overtuiging, humor en vertrouwen ‘jaja’ tegen het leven!
Zangcoach: Sterre De Raedt
Muzikanten: Tine Vandenbussche (accordeon), Marijn Thissen (altviool), Pieter Mortier (contrabas)
Productie: de Valse Teefjes